سلام
وقتی قرار بود همه با هم سال جدید را جشن بگیریم و شاد باشیم
به ناگاه
سیل آمد…
همه جا را خراب کرد
تعدادی از هم وطنانمان را از ما گرفت
و تعداد بسیار زیادی از عزیزانمان را غصه_دار کرد…
دیدن تصاویر پیرمردی که در کنار خانه بر باد رفته یا شاید بر آب رفته اش با ناله از “ازبین رفتن سرمایه ٧٠ سال زندگیش “سخن می گفت دلمان را به درد آورد. غصه کودکانی که به جای شنیدن لالایی شیرین مادرانشان با صدای_آب به خواب رفتند جانمان را آتش زد… و این من بودم که هر بار در این مدت به دخترک کوچکم نگاه کردم زمانی که با عروسکش بازی می کرد آه کشیدم …
و البته با شادی جوانان حمیدیه شاد شدیم و از حمیت و غیرت جوانان عزیز خوزستانی که با بدنهایشان جلوی سیل را گرفته بودند به خود بالیدیم حالا ما قهرمان های جدیدی پیدا کرده بودیم…
آری !
بنی آدم اعضای یک پیکرند…

اکنون ماییم و رسالتی بر دوش!
می توانیم بنشینیم و غر بزنیم که چرا فلان مسئول وظیفه اش را درست انجام نداد یا چرا خانه ها در مسیر سیلاب ساخته شده و …

ولی اکنون زمان این حرفها نیست…
ما در دبیرستان سلام تجریش دو طریق برای کمک به هموطنان عزیزمان در نظر گرفته ایم:
١- به همت قابل تقدیر بچه های عزیز گروه تئاتر و موسیقی مراسمی برگزار می شود که هزینه بلیط های مراسم طبق قرار قبلی تبدیل به اسباب بازی می شود و تحویل هلال احمر خواهد شد.
٢- تعدادی از همکاران عزیزمان در مجموعه مدارس سلام با هماهنگی با آموزش و پرورش استان لرستان به دلیل رسالت فرهنگی و آموزشی خود تصمیم گرفتند دبستان ٣٠٠ نفره دولتی شهید چاغروند پلدختر (١۵٠ دختر و ١۴٨ پسر) را به طور کامل بازسازی کنند. در گام اول برای همه بچه ها کیف و لوازم_التحریر تهیه خواهد شد. این مدرسه از روز سه شنبه بازگشایی خواهد شد. دوستان ما مشتاقند در اولین روز با اهدای وسایل برق شادی را در نگاه فرزندان این سرزمین بکارند.
در این زمینه و جهت بازسازی به شدت نیازمند کمکهای نقدی همه عزیزان هستیم.

همچنین از این طریق این دوستان خوب و پرتلاش می توانند کمکهای غیر نقدی شما را نیز مستقیما به خانواده های این بچه ها برسانند.

از همه عزیزانم خاضعانه خواهش می کنم در این مهم به هر اندازه که می توانند حضور یابند.

یکشنبه و دوشنبه منتظریم.
حالا نوبت ماست…
پس بسم_الله…

ارادتمند و دوست دار شما
خاکبازان