• 🎮️مسابقات فقط جنبه سرگرمی و دورهمی رو دارد پس از هرگونه درگیری و انجام بازی غیر FairPlay جدا خودداری کنید که با خاطی برخورد قاطع خواهد شد.
• 🎮️مسابقات در محیط آنلاین فرندلی – ONLINE FRIENDLY برگزار خواهد شد و هرگونه بازی در محیط MATCH LOBY تخلف محسوب خواهد شد ! ! مگر با توافق طرفین.
• 🎮عزیزانی که مشکل کانکشن و … داشتند حتما قبل از شروع بازیها چک بکنند ! در صورتی که در حین بازیها کاربران دیگر شاکی باشند برخورد خواهد شد و بازیکن حذف میشود.
• 🎮️بازیها رأس ساعت مشخص شده باید برگزار شوند(ساعت دقیق بازی با توافق طرفین تعیین می شود) . بهتر است یک ربع قبل از شروع بازی حاضر باشید تا بازی ها سر موقع برگزار شوند , در صورتی که هر یک از تیم ها به مدت ۲۰ دقیقه تاخیر ایجاد کنند بلافاصله بعد از اطلاع رسانی حریف مبنی بر حضور نداشتن تیم رقیب نتیجه ۳٫۰ به سود تیم حاضر رقم خواهد خورد . به دلیل اهمیت نظم این دوره از مسابقات تا آنجایی که می توانید برنامه های خود را با ساعت بازیها هماهنگ کنید تا مشکلی برای دوستان رخ ندهد .(لازم به ذکر است چنانچه طرفین توافق کردند میتوانند تایم بازی خود را عوض نمایند با نظر داور مسابقات.)
• 🎮 نت تایپ ۲ پیش فرض مسابقات می باشد
• بازیها در قسمت Online Friendly برگزار میشوند. زمان هر بازی ۶min در نظر گرفته ایم و
• . هم چنین در تنظیمات:
۱٫ Defend: Tactical Team
Level:Any

Game Type: Online Friendly

Defend: Tactical

Power Pass Assistant: OFF

Team Level:Any

Custom Formation:Forbidden

Half length: 6Mins

Control: Any

Game Speed: Normal

Squad Type: Online🎮در صورت مشاهده تخلف از حریفتان استفاده از Custom squad سریعا ان را به مسىٔولین مسابقات اطلاع دهید , در صورت اطلاع ندادن مسىٔولیت عواقب احتمالی و یا شکست به عهده ی خودتان خواهد بود پس در صورت مشاهده ی تخلف به سرعت ان را گزارش کرده . ( تخلفات صورت گرفته را تا قبل از ثبت نتیجه گزارش دهید در صورت گزارش ندادن و ثبت نتیجه , دیگر امکان تغییر را نخواهید داشت و همانطور که گفته شد مسىٔولیت ان به عهده ی خودتان میباشد)

**لطفا در صورت اعتراض وسط بازی لفت ندین ! مدارک و فیلم های خود را داشته باشید و در انتا و پس از پایان بازی اعتراض خود را ثبت نمایید.

🎮در قسمت کنترل بازی,بازیکنان موظف هستند نوع دفاع رو بصورت Tactical Defending بزارند و انجام بازی بصورت Legacy Defending تخلف محسوب میشه و در صورت گزارش نتیجه ۳٫۰ به سود حریف اعلام خواهد شد.

🎮چیدن هرگونه custom formation خلاف قانون هست و در صورت اثبات ۲ اخطار به تیم حریف داده خواهد شد ! هر ۳ اخطار حذف از جام ! همچنین بازی نیز تکرار خواهد شد !
(برای مشاهده Custom Formation در بازی ابتدا Pause رو میزنید سپس از قسمت Player Rating اگربازیکنان تیم حریف جابه جایی نا متعارف داشتند ، به معنی Custom Formation است . و برای اثبات باید با Screenshot برای مدیر فرستاده شود .)

🎮تمامی بازی ها باید در هوای صاف Clear انجام شود.

🎮در هنگام انجام بازی اگر به هر دلیلی بازی قطع شد و از بازی بیرون افتادین , دو تیم موظف هستند بلافاصله یک مسابقه ی دیگر برگزار کنند البته با ادامه ی نتیجه قبلی و هم چنین زمان باقیمانده از بازی قطع شده است.

🎮در صورتی که در حین بازی یکی از طرفین اخراجی داده باشد و همان طرف DC شود در بازی برگشت ۱ گل به نفع حریف او ثبت خواهد شد.
🎮همچنین در صورت تک به تک شدن و پریدن اینترنت حریف در صورت اثبات با فیلم ۱ گل به نفع شما در بازی بعدی ثبت خواهد شد.
🎮‌ تاکید می شود ضبط فیلم کامل بازی برای ارائه به داور کاملا ضروری می باشد ! (درصورت داشتن اعتراض ، در غیر اینصورت تنها فیلم گرفتن از تنظیمات در هنگام ورود و خروج از بازی ضروری است) هرگونه اعتراض به نحوه بازی حریف ، لگاسی بازی کردن ، کاستوم ترکیب چیدن حریف حتما باید با مدرک و فیلم معتبر و کامل باشد ! در غیر اینصورت اعتراض شما مورد بررسی قرار نخواهد گرفت ! پس حتما از بازی خود فیلم تهیه نمایید ! زیرا بدون ارائه فیلم و مدرک معتبر اعتراض مورد قبول نمی باشد !
🎮نکته مهم: ذخیره بازی با تمام جزییات (تنظیمات اینوایت , دسته، استارت زدن در حین بازی، شروع مجدد بعد از استارت و …) می‌بایست برای هر مسابقه انجام شود.درصورتی که تیم داوری به مدارک و تصاویر بازی نیاز داشته و بازیکن به هر دلیلی امکان ارسال تصویر را نداشته و یا از ارسال انها ممانعت کند، نتیجه بازی با نظر داور مسابقه قابل تغییر بوده و بازیکن خاطی بازنده رقابت خواهد بود.
🎮درصورت داشتن لگ زیاد در بازی قبل از ۵ دقیقه اول باید از بازی left بدهید در غیر اینصورت بازی ادامه پیدا خواهد کرد . سپس بازی موکول خواهد شد . درصورت تکرر بازیکنی که به اتفاق آرا دارای کانکشن ضعیف هست ۳-۰ بازنده اعلام خواهد شد.

دبیرستان سلام تجریش, [۰۱٫۰۸٫۲۱ ۱۲:۰۶]
[In reply to دبیرستان سلام تجریش]
🎮وقت کشی (پاس کاری در دفاع خود حرکت با دروازبان و … ) خلاف قوانین بوده و با ارائه فیلم داوران در مورد بازی رای صادر خواهند کرد
🎮حفظ و نگهداری توپ در جهت حفظ نتیجه بازی تنها در یک سوم دفاعی حریف و منطقه تهاجمی خود در شرایط معقول امکان پذیر می‌باشد.
(نکته مهم دیگر تاکتیکال بودن دفاع است که باید توسط تمامی شرکت کنندگان عزیز رعایت شود ! اگر در جریان مسابقه یکی از طرفین به تاکتیکال بودن دفاع شک کرد میبایست ابتدا توپ را به دفاع خود برده و بازی را آرام کرده (بدون زدن استارت !) و با وصل کردن میکروفن از حریف خود تقاضای اثبات تاکتیال بودن دفاع را داشته باشد و طرف مقابل موظف است پس از این درخواست Stand Tackle بزند ! و در صورتی که این عمل را انجام ندهد فرد خطا کار محسوب شده و با دادن مدرک توسط حریف خود که همان فیلم بازیست نتیجه بازی ٠-٣ به سود حریف خود وارد میشود

یا به حریف خودتان بگویید جلو بازیکن شما قرار گیرد و L2 رو نگه دارد اگه تاکتیکال باشه فقط خیمه میزنه با یه فاصله ای از بازیکنت جلو نمیاد

راه دیگر این است که چنانچه اعتراضی به لگاسی بودن حریف خود دارید در PSN به حریف خود پیامی تحت عنوان “Legacy” بدهید و حریف موظف است بعد از استارت به تمامی گزینه ها رفته و گزینه ها را نشان دهد بعد از اتمام بازی می بایستی آن قسمت از فیلم (از ابتدای استارت تا آخر استارت) را برای داور ارسال نماید.)